Сервіс Приватне

Створення проекту повного циклу передбачає наступні етапи:

1. Розробка концепції та бачення майбутнього інтер'єру в цілому. Позначення стилю, акцентів, основної ідеї.

Розробка концепції майбутнього інтер'єру - це головне питання, вирішення якого визначає усю наступну роботу над проектом. Це етап, на якому ми слухаємо нашого замовника, прагнучи зрозуміти, яким саме має бути простір, в якому він відчуватиме себе максимально комфортно. Стильовий напрям, колірна гамма, застосовувані матеріали, текстиль, декор, аксесуари, характерні виразні деталі - обговорення цих тем допомагає сформувати атмосферу, яку ми будемо створювати впродовж всієї своєї роботи. Дизайн інтер'єру будинку або дизайн інтер'єру квартири не може існувати окремо від конкретної людини або від конкретної сім'ї, з її певним ритмом життя та звичками. Саме характер власника визначає унікальність приватного інтер'єру. На цьому етапі ми прагнемо знайти те "зерно", яке перетворить набір гарних речей на елегантний простір для життя.

2. Розробка функціонального зонування приміщень.приклад

На цьому етапі ми разом із замовником даємо відповіді на перелік питань, що допомагають зрозуміти, які саме приміщення нам потрібні та яку площу вони можуть займати. Основна мета цього етапу - максимально оптимізувати використання простору. Ми прагнемо знайти гармонійне поєднання планування і розміщення меблів та акцентних елементів інтер'єру.

3. Розробка фотореалістичних ескізів приміщень.приклад

Цей етап дозволяє заздалегідь "побачити" проект реалізованим. У дизайні інтер'єру не існує не суттєвих деталей. Ретельна розробка ескізів дозволяє сформувати остаточне стилістичне і колірне рішення. Врахувати нюанси композиційного поєднання всіх елементів. Саме на цьому етапі ми відбираємо оздоблення підлоги та стін, меблі, освітлювальні прилади, аксесуари і все те, що додає інтер'єру його своєрідне, неповторне звучання.

4. Розробка технічної документації, що дозволяє реалізувати проект.приклад

Поряд з 3D ескізами ми надаємо наступну технічну документацію, що дозволяє успішно реалізувати проект, а також скласти його повну кошторисну вартість.

- Заміри існуючого положення
- План демонтажу існуючих конструкцій

- План монтажу стін

- Розгортки стін всіх приміщень із позначенням габаритних розмірів елементів інтер'єру.

- Ескізи нестандартних елементів інтер'єру, із позначенням габаритних розмірів.

- Плани стель всіх приміщень та розтини стель.

- Плани підлоги всіх приміщень

- Розміщення освітлювальних приладів та вимикачів. Формування груп освітлення

- Розміщення силових і слабкострумових розеток.

- Перелік оздоблювальних матеріалів, стандартних елементів та нестандартних елементів інтер'єру всіх приміщень.

5. Складання кошторису оздоблювальних матеріалів, меблів, освітлення декору, та інших предметів, що використовуються у проекті.

Переважно, вартість оздоблювальних матеріалів, меблів, освітлення, декору, сантехніки, побутової техніки та інших елементів інтер'єру складає левову частку вартості проекту. Розуміння повної кошторисної вартості та часу реалізації проекту дозволяє розробити максимально ефективний та зручний для замовника графік фінансування проекту.

6. Складання графіка фінансування.

Графік фінансування складається на базі графіка виконання загальнобудівельних робіт. При цьому враховується черговість загальнобудівельних процесів еф терміни виготовлення матеріалів і предметів інтер'єру. Графік фінансування забезпечує вчасне постачання на об'єкт всього необхідного для продовження будівельних та оздоблювальних робіт.

7. Контроль реалізації проекту.

Ми здійснюємо авторський нагляд протягом всього періоду реалізації проекту.
Ми регулярно відвідуємо об'єкт та стежимо за чіткою відповідністю виконання загальнобудівельних, оздоблювальних, декоративних та інших робіт що до дизайн-проекту. Ми надаємо консультації і уточнення з усіх питань, пов'язаних з реалізацією дизайн-проекту. Ми координуємо роботу підрядників, яких залучено до реалізації проекту сумісно із будівельної компанією.

© 2012 "Studio Prostir"