хто ми є

Хто ми

Світлана Скрипник
Засновник "StudioProstir"

Наш досвід роботи у галузі дизайну інтер'єру складає понад десять років. За цей час ми створили та втілили чимало приватних та громадських інтер'єрів найвищого рівня.

Ми закохані у свою роботу. Ми ставимося з незмінною повагою до традицій, та поряд з цим ми маємо сміливість експерементувати.  Ми поєднуємо дотримання вимог наших замовників із нашим креативним баченням простору. Це дозволяє нам створювати неповторні інтер'єри, функціональні та елегантні.

Наш інтернаціональний досвіт роботи дозволяє нам краще розуміти особливості потреб наших замовників  та знаходити рішення, які підкреслюють неповторність та шарм кожного інтер'єру.

Працюючи над проектом ми вирішуємо дві задачі. Перша - створення стильного простору. Друга - максимальна оптимізація фінансових витрат та витрат часу замовника. Наша співпраця із замовником починається з обговорення ідеї проекту і завершується врученням ключів. Ми прагнемо зробити так, щоб цей відрізок часу ніс лише комфорт та задоволення для нашого замовника.

Ми пишаємося нашими дружніми стосунками з провідними майстрами у галузі створення унікальних виробів із дерева, скла, метала та каменя, яких ми здатні запросити допомогти втілити наші ідеї та надати кваліфіковану пораду на етапі створення проекту.  Ми співпрацюємо із спеціалістами у галузі розробки інноваційних інженерних рішень  та з іншими спеціалістами у галузях суміжних із дизайном інтер'єру. Це дозволяє нам забезпечити для наших замовників максимально ефективну схему втілення проекту.

© 2012 "Studio Prostir"